The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 10-06-2020
Даниел Бонев Даниел Бонев не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Препоръчайте IPTV провайдър.

Здравейте!Ще ми препоръчате ли IPTV провайдър. Ще гледам телевизия докато съм на работа на андроид таблета, така че повъзможност да предлага m3u лист. Интересувам се да има задължително Диема спорт, както и филмови канали.Чуждестранни телевизии не гледам така, че няма значение колко са.Препоръчайте ми такъв провайдър с възможност за тест поне 24 часа, на нормална цена(може и пиратски).Поздрави!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10-06-2020
sunnyboy115 sunnyboy115 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Мнения: 94
Благодари: 42
Получил благодарност:
12 пъти в 7 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Три теми по-долу имаш отговор в друга тема : http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=45674
Отговори с цитат
  #3  
Стар 17-08-2020
user12321 user12321 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2016
Мнения: 105
Благодари: 56
Получил благодарност:
10 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране IPTV провайдър с приложение за SMART TV

Здравейте, мога ли да знам съществува ли в момента в България доставчик на IPTV с прилижение за SMART TV, както RN-TV, които до колкото знам ги разбиха и не работят вече? Ясно че сме пълни с такива, които изискват допълнително устройство, но аз искам всичко да ми се случва с едно дистанционни и SMART телевизорът ми да се пада приемник.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 17-08-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Почти всяка кабеларка вече предлага и IPTV. Моята ме оферира с 2000 канала за 12 лв/месец, ама няма какво да се гледа там. Тествах ги един месец и се отказах. Работеше без допълнителен приемник, директно на тв-то, след инсталираме на съответното приложение от магазина с приложения на Samsung. Не си спомням името му вече.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 17-08-2020
user12321 user12321 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2016
Мнения: 105
Благодари: 56
Получил благодарност:
10 пъти в 6 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ясно , ще попитам някои от най-известните ни доставчици, дали е възможно с директно вързан към високоскоростен LAN интернет телевизор възможно ли е, без допълнителни устройства. Адски досадно ми е да ползвам 2 дистанционни, предвид какви телевизори и технолигии има вече... А като цяло не ми трябват много канали, може би най-известните ни и гледани от повечето от нас, които не надхвърлят 40-50.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 18-08-2020
aandreevbg aandreevbg не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 259
Благодари: 4
Получил благодарност:
98 пъти в 58 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране най-известните ни доставчици

При най-известните ни доставчици няма да те огрее, освен ако не си намериш акаунт за Булсатком. Търси при по-малко известни - аз знам за 2 - едните предлагат и m3u листа, а другите директно ч/з приложение за Самсунг или LG, каквото предполагам е целта, защото при Андроид има много алтернативи.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 18-08-2020
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от user12321 Вижте мненията
Ясно , ще попитам някои от най-известните ни доставчици, дали е възможно с директно вързан към високоскоростен LAN интернет телевизор възможно ли е, без допълнителни устройства. Адски досадно ми е да ползвам 2 дистанционни, предвид какви телевизори и технолигии има вече... А като цяло не ми трябват много канали, може би най-известните ни и гледани от повечето от нас, които не надхвърлят 40-50.
дали е възможно с директно вързан към високоскоростен LAN интернет телевизор възможно ли е, без допълнителни устройства?
Дабре е когато задаваш вапрос,да споменеш и с какво устройство разполагаш!Така трябва да се гадае на кристално кълбо

Може ако телевизора е с Андроид, има си приложения за почти всички провайдери,включително СКАТ дори,а има и STBEMU за сталкер портали,а 2 дистанционни не е задължително да ползваш,ако телевизорът не е с Андроид, поне трябва да поддържа HDMI-CEC,тогава ползваш само дистанционното на андроид бокса.
Ако имаш от старите кинескопни,тогава ...то е като смарт ТВ има всякакви

Последно редактирано от yavor1 : 18-08-2020 на 02:11
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, препоръчайте, провайдър


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Tiger T2 IPTV Приемник за цифрова ефирна, кабелна и IPTV телевизия Full HD Jovanoty ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 56 03-10-2021 20:56
Читав IPTV провайдър? gojko Кошче 9 08-01-2018 17:16
IPTV приемник - Medialink ML7000 IPTV H265 Devil M ПРОМОЦИИ и НОВИНИ от Девил М 0 20-11-2017 18:58
препоръчайте 37'' LED? register ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 12 19-09-2013 22:28
CAID/Idents /провайдър ВКВ Уроци по Dreambox 3 28-01-2013 22:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:14.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.