The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > СПОРТ

СПОРТ Айнцу цвайнцу дрън!!!

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 13-01-2016
Аватара на vassilp
vassilp vassilp не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 456
Благодари: 168
Получил благодарност:
143 пъти в 71 поста
Сваляния: 100
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Живот и здраве в неделя съм на "Бернабеу" за мача срещу Хихон.
Странното беше, че някои от испанските онлайн платформи (например entradas) не приеха плащането ми, въпреки, че пробвах доста пъти и с различни карти. От фен клуба на Реал в България научих, че не малко хора са имали/имат такъв проблем (една от вресиите е, че се отхвърлят плащания от български кредитни/дебитни карти). Както и да е - най-накрая успях да платя през viagogo.com, но сега попаднах и на доста негативни отзиви за тях - дублирани места, невалидни билети... Освен колегата, който през тях е ходил в Мюнхен има ли друг с впечатления за viagogo?

Последно редактирано от vassilp : 13-01-2016 на 15:58
Отговори с цитат
  #12  
Стар 13-01-2016
Аватара на dvt1
dvt1 dvt1 не е на линия
FC Bayern Stern des Süden
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Munich, Allianz-Arena
Мнения: 102
Благодари: 60
Получил благодарност:
31 пъти в 25 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране viagogo

никога не съм имал проблеми с viagogo!
__________________
DM 8000 clone, 1x Samsung HD203WI 2 TB, 1x LG GT20N Slim, 1x 8GB Transcend CompactFlash Card Ultra400, PWM Luefter 92x25mm 4 Pin Stecker
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dvt1 за този полезен пост :
vassilp (14-01-2016)
  #13  
Стар 13-01-2016
Тупамнорис Тупамнорис не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2016
Мнения: 35
Благодари: 2
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Купувай си от тука и зарежи страници , които са прекупвачи и не са стационарни в Испания :

http://www.foryouticket.com/

http://www.tickets-spain.com/index.php?lang=es

Даже ще имаш удоволствието и на български да по лафиш ,като си купиш от тук, втория линк , в момента се качва програмата за Евро 2016 и е още в ремонт , но първия е местен и на телефона на български или на майла на български , ще иде реч, ако искаш някаква по детайлна информация
А и линковете са в Мадрид, не е добре да се говори за конкуренцията , но Виагого са си прекупвачи и можеш да захапеш дървото

В Испания има 6 отбора с котировки за висок интерес :
Барселона, Реал Мадрид, Атлетико Мадрид ,Севиля и Валенсия, тия линкове ги гарантирам , защото познавам собствениците и персонала , между който има и българи и там плащаш през Пейпал и измами , заменки и тарикатски изпълнения няма

Последно редактирано от Тупамнорис : 13-01-2016 на 23:46
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Тупамнорис за този полезен пост :
vassilp (14-01-2016)
  #14  
Стар 14-01-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

@Тупамнорис

Каква бе причината да излъжеш, че ще дойдеш на сбирката Златни пясъци, май поредния лъжовен пост
Вярно че бе с друг ник , ама лъжата си е лъжа независимо каква шапка ще си сложиш
Цитирай:
Първоначално написано от Чейн Вижте мненията
А да питам аз колегите Cool_Breeze, pepolevski, Полтъргайст, и явор.станев
защо така внезапно не се появиха ? Понеже с колегите се чудехме и взехме решение, че сте глобени и не приемаме извинителни бележки
Това е да имат едно наум,да не те вземат на сериозно, когато четат твои мнения и препоръки дори и относно закупуване на билети от НЕО64 или ГЕО64 , за сБирки пък въобще и изобщо да не те вземат за истински , виж ако иде реч за спам ..... е тогава вече трябва за теб да се сетят
Отговори с цитат
  #15  
Стар 14-01-2016
Тупамнорис Тупамнорис не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2016
Мнения: 35
Благодари: 2
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Виж , аз на сбирки не ходя и не по финансова гледна точка , нито лъжа , нито драскам глупости, и няма нужда да ме провокираш.
Никога не съм обещавал нещо , за някаква сбирка и прочие, поради това , че за да дойда просто и логично е растоянието да е пречка , а също не е сезон за отпуски, и други никове са просто плод на болната ти фантазия , която за съжаление само ти явно не виждаш
А кой лъже и се крие като мишка , само ще ти напомня , как Дзумбата дойде във Варна по работа и ти предложи на приятелска тръпка да се видите и ти си намери извинение да откажеш, тука във форума кефиш, нападаш , говориш глупости и остроумничиш, тоест си просто един виртуален герой и не сбирай никове и не ползвай синоними , Гео си го сложи отзад зад 1-цата, а като докажеш обратното го махни.
Стоян-Фолкръм лекичко може да провери никовете , просто защото имам стационарно ИП, "сложна" процедура и лесна , и да постне , за тоя обещалия и "излъгалия" ник
И когато ТИ си купиш , някакъв билет за събитие извън кубрика и трюма , и извън твоето село, можеш да говориш глупости и простотии, тия линкове продават само да те светна , за дербитата , билети от порядъка на 500-600 броя, и в цяла Европа , но тя за твоя милост Европата свършва до нос Емине и Златните, на някаква сбирка , първо с уважение за колегите, сбирка и то в летните месеци няма иначе бих отишъл в София или Пловдив, Златните не ми е на път
Поста е за билети за мач на Реал Мадрид, а аз на Бернабеу съм ходил толкова пъти, че сигурно не си се качвал на гемията толкова
Не разбирам една политика тука , някои индивиди като твоя милост постоянно провокират юзери в тоя форум и в други, говорейки глупости, сигурно ти прави впечатление , че говоря "леко "сдържано иначе накратко ти бих наслагал две три определения и пожелания фамилиарни , за простотиите ,които дрънкаш, по мой адрес , а едва ли би дошъл на "сбирка" индивидуална с моя милост, та на въпроса просто защото тука са идвали и ще идват граждани на БГ и съм ги посрещал и изпращал като на "сбирка " без да ми е задължение ,треньори на футболни отбори , лек пример Малин Орачев , преди месец , треньора на Поморие от Б група , седмица на специализация в Атлетико и доста други имена ,които не ти говорят нищо
, помагал съм на сънародници да влизат на мачове с пропуск-40 евро , дошли от България без билети/Реал-Лудогорец/., доказуемо много лесно
Яворчо , няма да говорим за Немезиси и простотии,които са ти "ясни" като "всичко" ,хората ,които ме познават , знаят , че рядко говоря фантасмагории и , когато обещая , постна или кажа правя 99% процента това да се случи
Така , че колегите да имат едно наум , че или си някакъв клакьор и Фолкръма , спокойно може да те опровергае , за Виртуалния гост на сбирката , а Дрийма , ще ти рекне , че няма как да присъствувам и обещая нещо , което нито практически , нито физически е възможно , а като си купиш билет ТИ и си излъган от един от двата линка , пак се появи и свързвай името ми с простотии по форума, иначе дърпай руля на гемията и не ми се пречкай пред джета летос, иначе , че те апе песо от снимката

Последно редактирано от Тупамнорис : 14-01-2016 на 10:31
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Тупамнорис за този полезен пост :
roro91 (14-01-2016)
  #16  
Стар 14-01-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Извинявам се много, че съм те объркал с друг, подобен на тебе
Определено си стара банната муцуна с нов ник, но ми е простено за грешката, войнстващата посредственост няма индивидуална физиономия, а ти си типичен представител на тази масовка
Отговори с цитат
  #17  
Стар 14-01-2016
Тупамнорис Тупамнорис не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2016
Мнения: 35
Благодари: 2
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Сбирката

Яворе разсмиваш ме , смятахте за интелигентно момче,
В духа на разбивката щях да дойда с Чесната на Флорентино, но се развали матора и го пратиха в Полша да го ремонтират , нищо войнствено, ти ме постави в група мошеници и сигурно не си очаквал да потвърдя Гео ника нали, темата за билети продължава и когато някой уличи упоменатите линкове за измамни или има проблем с тях може на лични, крачни или събирачни да ми пише и да ме сложи в тая група
Айде поздрави и когато някой колега иска да посети някое евенто може и на лични да ми пише, ще има цена по ниска от сайтовете
Отговори с цитат
  #18  
Стар 14-01-2016
Аватара на vassilp
vassilp vassilp не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 456
Благодари: 168
Получил благодарност:
143 пъти в 71 поста
Сваляния: 100
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Тупамнорис Вижте мненията
Купувай си от тука и зарежи страници , които са прекупвачи и не са стационарни в Испания :

http://www.foryouticket.com/

http://www.tickets-spain.com/index.php?lang=es

Даже ще имаш удоволствието и на български да по лафиш ,като си купиш от тук, втория линк , в момента се качва програмата за Евро 2016 и е още в ремонт , но първия е местен и на телефона на български или на майла на български , ще иде реч, ако искаш някаква по детайлна информация
А и линковете са в Мадрид, не е добре да се говори за конкуренцията , но Виагого са си прекупвачи и можеш да захапеш дървото

В Испания има 6 отбора с котировки за висок интерес :
Барселона, Реал Мадрид, Атлетико Мадрид ,Севиля и Валенсия, тия линкове ги гарантирам , защото познавам собствениците и персонала , между който има и българи и там плащаш през Пейпал и измами , заменки и тарикатски изпълнения няма
Мерси за линковете, колега! За следващия мач ще ги имам предвид. Но все пак да споделя, че малко ме учудиха цените за мача срещу Хихон на foryouticket, защото са около 3 пъти по-високи от обявените в realmadrid.com, entradas и viagogo. Например, моят билет за сектор 606 на "Бернабеу" е на цена 45 евро във изброените сайтове, а във foryouticket за същия сектор е 120 евро. Имаш ли представа откъде идва тази разлика?
Отговори с цитат
  #19  
Стар 14-01-2016
Тупамнорис Тупамнорис не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2016
Мнения: 35
Благодари: 2
Получил благодарност:
8 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами ако финалната ти цена е 45 евро , гледам всички сайтове , те е чукнала лотарията, иначе това е цена на гише, просто гледам днес няма такава цена и като чукна на сектор 606/ другия път се обади и ще си от 400 надолу/
Сложи мишката върху твоя сектор:
https://es.guaranteetickets.com/spor...jon-17-01-2016 - изписва има 8 билета по 120е

http://www.viagogo.es/Entradas-Depor...adas/E-1073847 - тука в твоя няма има в 604 , който е по централен и са 59 евро кажи речи, без ДДС от 21% и 14.50 евро такси, тоест грубо 86 евро груба сметка, но с тоя сайт аз не рискувам

http://www.entradasmadrid.com/es/ent...2015-2016.html - тука дереджето е същото 75 евро + ДДС и такса =105 евро груба сметка

Сега ,предполагам знаеш , това са билети ,които по принцип са на каса , отделни от абонатите с карти, това са секторите които са доста на високо
Пример:
сектор 405 4 Ред Трибуна -юг ,примерна цена 75 евро с входна карта, крайна цена
Винаги цените са по високи от реалната стойност
Поздрави и не съм в тоя бранш , просто помагам когато се наложи и то на сънародници, иначе местя в друга сфера
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Тупамнорис за този полезен пост :
vassilp (14-01-2016)
  #20  
Стар 24-09-2019
Ицо7680 Ицо7680 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2016
Мнения: 28
Благодари: 3
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране Билети

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Купуваш от нашата страница и си готов, даже лично ще ти ги доставим :

www.foryouticket.com

www.ticketsliga.com

и държиш връзка с мен по горещата линияили по домашния телефон ,гледам си в Сарагоса
Здравей, само за мачове в Испания ли предлагате? Интересува ме за мача на Барселона в Италия(Милано) на 10.12.19.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
билети, За, Мач, Футболен, чужбина


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Футболен чат Чък Норис СПОРТ 13205 09-06-2021 19:22
купувам билети за концерта на Шер Васил Кошче 11 09-01-2020 04:01
Проблем със свързване на сат.ТВ в чужбина адп Монтаж и настройка на антени 4 21-08-2015 16:29
Търся билети Месиии Кошче 11 15-03-2015 00:18
Билети за мачовете на Лудогорец в ШЛ vassilp СПОРТ 9 29-09-2014 12:49


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.