The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #521  
Стар 22-05-2012
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,824
Благодари: 402
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

При мен не е синхронизиран при гледане със SD приемникът им TF6100ЕMC, но директно чрез тунера на ТВ-то е напълно синхронизиран.
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.
Отговори с цитат
  #522  
Стар 22-05-2012
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Окей де, ако мсат са пирати какви са близу - кожодери и то на собствените си абонати. Какви са булсат - конфискуват си канали в нарушение с правилата и законите. Какви са сатълайт - някакви натруфени гъзета, които обясняват на хората от какви канали имат нужда и от какви нямат. Мсат ми предлагат стабилност, качество на картината и се опитват да комбинират от всичко необходимо, затова ги уважавам. Отделно предпочитам кабелна пред сателитна, много по-дискретно е, по-надеждно при лошо време, а и има по-богато разнообразие и по-хубава картина. Защо близу, примерно, които нямат тенис и други футболни първенства, освен английското, не предават Ал Джазирите? Какъв е проблема, и без това дерат абонатите си с такси за вече платени програми на допълнителни телевизори, допълнителни хд пакети...
http://www.maxsat.eu/product_info.php?products_id=66

Последно редактирано от Cavalry : 22-05-2012 на 19:36
Отговори с цитат
  #523  
Стар 22-05-2012
dobromirslavov dobromirslavov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 45
Благодари: 2
Получил благодарност:
10 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Похвално за техниците от МСАТ. От днес забелязвам, че звука и картината на програма Черно Море вече са синхронизирани. Значи все пак този форум се чете. Мога да кажа, че мигрирах от Булсат към МСАТ преди време и изобщо не съжалявам. Такова разнообразие от HD канали за тези пари не съществува никъде.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на dobromirslavov за този полезен пост
sven4o (22-05-2012), ПоповП (22-05-2012)
  #524  
Стар 22-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 506
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dobromirslavov Вижте мненията
Похвално за техниците от МСАТ. От днес забелязвам, че звука и картината на програма Черно Море вече са синхронизирани. Значи все пак този форум се чете. Мога да кажа, че мигрирах от Булсат към МСАТ преди време и изобщо не съжалявам. Такова разнообразие от HD канали за тези пари не съществува никъде.
Стигнахме до там да ги хвалим като си оправят бозите Спряха MyZen за да пуснат втори канал Arte... Такова разнообразие, че чак стига до безобразие... Айде някой ако чете, да "забележи" и тази подробност. Да не говорим че вече месец един от 3D каналите стои на blank...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на НАА за този полезен пост :
d.ivanov (22-05-2012)
  #525  
Стар 22-05-2012
Аватара на ПоповП
ПоповП ПоповП не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Varna
Мнения: 2,824
Благодари: 402
Получил благодарност:
1,030 пъти в 695 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За едни е важно едно, за други - друго. Всеки си преценява дали да смени провайдера или да продължи при настоящия.
__________________
1.2м парабола @ Strong 2100 H-H, Inverto 0.3dB(95Е->30W); 1.1м офсет @ Moteck 2100A, Sky Sat 0.3dB; 0.82x0.9м oфсет @ парабола окачване;
DVB-T2 SRT8201, активна външна китайска антена;DAB+ FM Renkforce NE-6208.
Отговори с цитат
  #526  
Стар 22-05-2012
Досев Досев не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Евксиноград
Мнения: 1,675
Благодари: 73
Получил благодарност:
322 пъти в 219 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Къде може да се види актуален списък с хд пакета?
Отговори с цитат
  #527  
Стар 22-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 506
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Досев Вижте мненията
Къде може да се види актуален списък с хд пакета?
Няма къде, Досев + Това той е променлива величина
Отговори с цитат
  #528  
Стар 22-05-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от burlbury Вижте мненията
Окей де, ако мсат са пирати какви са близу - кожодери и то на собствените си абонати. Какви са булсат - конфискуват си канали в нарушение с правилата и законите. Какви са сатълайт - някакви натруфени гъзета, които обясняват на хората от какви канали имат нужда и от какви нямат. Мсат ми предлагат стабилност, качество на картината и се опитват да комбинират от всичко необходимо, затова ги уважавам. Отделно предпочитам кабелна пред сателитна, много по-дискретно е, по-надеждно при лошо време, а и има по-богато разнообразие и по-хубава картина. Защо близу, примерно, които нямат тенис и други футболни първенства, освен английското, не предават Ал Джазирите? Какъв е проблема, и без това дерат абонатите си с такси за вече платени програми на допълнителни телевизори, допълнителни хд пакети...
http://www.maxsat.eu/product_info.php?products_id=66

Предпочиташ ги само щото е йофтино и по никаква друга причина, Близуу като фирма не ги уважавам, но въпреки това си плащат правата за всичко, затова е такава цената, а HD каналите са има-няма 20... Ако ти сложат такса 38лв. като на сайтелайт, дали ще продължиш да ги уважаваш МСАТ ...


АЗ също съм доволен от МСАТ, но бих искал да си плащам и да знам за какво, лбимият ми канал Travel Ch. UK го спряха, щот нямат права, същата работа с TV1000 и Viasat Nature HD , искам да дам някой лев отгоре но да ми гарантират, че списъка няма да се променя, а не през ден да си пренареждам интересите и каналите заради тях...

Последно редактирано от d.ivanov : 22-05-2012 на 20:57
Отговори с цитат
  #529  
Стар 22-05-2012
Аватара на Cavalry
Cavalry Cavalry не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2012
Мнения: 816
Благодари: 99
Получил благодарност:
313 пъти в 171 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако търсих евтиното щях да си туря 1 сателитна чиния като по селата и да плащам максимално икономичен пакет на Виваком или Булсат!

Сатълайт не ме устройват, защото нямат елементарни неща като Дискавъри, нямат достатъчно филмови канали и нямат спорт! А то какво остава, да гледам някакви хубави картинки само защото са ейч ди? Един бозав канал не става по-интересен в ейч ди!

Единствено харесвам програмната схема на близу, но е абсолютна лудост да заплащаш допълнително каналите за втори приемник, както и всичко останало!

30 лева е окей за телевизия, както и допълнителни 30 лева за нет, ако е оптичен! Повече не ми се дават, не защото нямам и съм скръндза, а защото не е нормално!

Последно редактирано от Cavalry : 22-05-2012 на 21:02
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Cavalry за този полезен пост :
d.ivanov (22-05-2012)
  #530  
Стар 22-05-2012
Аватара на НАА
НАА НАА не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Местоположение: Varna, BG
Мнения: 499
Благодари: 506
Получил благодарност:
185 пъти в 104 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
АЗ също съм доволен от МСАТ, но бих искал да си плащам и да знам за какво, лбимият ми канал Travel Ch. UK го спряха, щот нямат права, същата работа с TV1000 и Viasat Nature HD , искам да дам някой лев отгоре но да ми гарантират, че списъка няма да се променя, а не през ден да си пренареждам интересите и каналите заради тях...
Дидо, позволи ми да не се съглася. Преди 3-4 години, няколко месеца преди да пуснат ТВ1000, писах e-mail до Viasat Bulgaria и от там ми отговориха, че в момента се водят преговори и до месец ще мога да гледам канала. Така и стана. Просто MSat спряха канала, именно защото не им се плаща вече. На негово място пуснаха Alfa Tv - познай колко плащат за него... вероятно 100 пъти по-малко отколкото искат Viasat а още по-вероятно е нищо да не плащат. Просто те си пускат някакъв канал докато не се появи собственика на правата. Когато това стане започват преговорите и надлъгването колко малко абонати има кабеларката. И ако се договорят го пускат, ако не се договорят - на същото място пускат някакъв TEST-канал, на който още не се е появил притежател на права за България...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 9 (0 членове и 9 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:29.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.