The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ЗА НАЧИНАЕЩИ > Въпроси и отговори

Въпроси и отговори Тук задавайте въпроси за думи използвани в цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #101  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Никой не съм взел за мезе, не съм в Белгия, в България съм. Остана ми само да се ориентирам за хубав декодер с емулатор, който да може да краква максимален брой програми. Темата доста се разду, но все пак много неща ми станаха ясни, може някой newb като мен един ден да почете тук и да понаучи това онова.
Кажете как става тая работа с декодерите с емулаторите сега!
Отговори с цитат
  #102  
Стар 17-04-2017
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Васил Вижте мненията
Друнклол ,ти в Белгия ли си? Много ми приличаш на тоя от Белгия...
Дето беше с женски ник?И на мене ми прилича на него!Доста народ обаче гледа сеира!
Отговори с цитат
  #103  
Стар 17-04-2017
Аватара на амиго
амиго амиго е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 441
Благодари: 118
Получил благодарност:
144 пъти в 80 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Да не си от Габрово ?
Отговори с цитат
  #104  
Стар 17-04-2017
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,196
Благодари: 581
Получил благодарност:
784 пъти в 532 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
От особена важност е да е евтино, но да не се прави компромис с качеството по никакъв начин, както е споменал постът над теб - ще се дават пари ако искам качество, наясно съм!
Проблемът е друг - не знам дали си забелязал какъв беше първият ми въпрос, когато отворих тази тема. Къде сигнала идва най-бързо. Хората бяха достатъчно отзивчиви, за да кажат, че ако ползвам IPTV, особено в България, ще получа най-бавният възможен сигнал от всички! Т.е. забавянето на картината ще бъде най-голямо! Което означава едно - със 100% сигурност няма да ползвам IPTV!!!! Ако IPTV ме устройваше щеше да е най-лесно и за мен! Няколко пъти питах в началото на темата, ще стане ли с IPTV - няколко пъти ми се отговори да забравя! И забравих!
Ще ползвам сателит! Това е - разбрах какво ми трябва и това е сателит! Да се концентрираме в най-важното нещо на сателита сега - декодерите!
Нищо не си разбрал. И по всичко личи, че си ни взел за мезе. Първо драмата беше в забавянето от няколко милисекунди. После парите не бяха проблем. После започна да се циганиш да е възможно най-евтино. И то търсиш решения за хиляди левове, които ще ти свършат работа до някъде, ще те забавят драстично и няма да са тънки. Все неща, които по-рано изключи.

Първо - не знаеш какво искаш. И очакваш ние да разберем и да ти го поднесем на готово. А каквото и да предложим, все си недоволен. (Типична недо**на жена, в цикъл, на диета и отказваща цигарите...)

Второ - отказваш да четеш. Не искаш да търсиш в гугъл - нямало. Да, няма, защото не знаеш какво да намериш.

Трето - уж разбрал нещо. Разбрал и цитираш глупостите с които колегите те ебават.

Четвърто - парите не са проблем. Изхвърляш се на скъпа техника, която няма да ти свърши работа. Колегите ти казват, че това е боклук, но ти си държиш на него.

Пето - търсиш евтино решение. Както "парите не бяха проблем", така започна да търсиш нещо евтино. Е няма такова, ако искаш да е качествено.

Шесто - да не дупчат. Е няма как. Трябва да имаш поне един кабел до телевизора. Всичко друго е компромис с качеството и ЗАБАВЯ СИГНАЛА. Което беше първият ти проблем, но очевидно си готов да направиш компромис с него при определени условия.

Седмо - уморих се да изброявам.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на vasilstf за този полезен пост :
eMTech 300 (17-04-2017)
  #105  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не се притеснявай, всичко ще е наред
Отговори с цитат
  #106  
Стар 17-04-2017
янис янис не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2013
Местоположение: София
Мнения: 455
Благодари: 135
Получил благодарност:
90 пъти в 77 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Извинявам се.Аз също искам да се помага,но стана много разтягане и трябва да се чете много и аз съм чел по 10 пъти едно и също нещо за да го разбера.Започнах с един приемник скъп после втори и сега пак си купех два скъпи приемника,които ми вършат работа,за това което искам и съм доволен.започни от някъде,а не само бля,бля.
__________________
tecatel 1.20,vu duo 4k,uClan Ustym 4k,Octafon sf8008 4k
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на янис за този полезен пост
eMTech 300 (17-04-2017), vasilstf (17-04-2017)
  #107  
Стар 17-04-2017
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,196
Благодари: 581
Получил благодарност:
784 пъти в 532 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като сме тръгнали да се изповядваме....

Аз започнах с операторско оборудване, като антената беше с моноблок. Реших да я завъртя, хареса ми. Но исках да гледам три спътника. Купих още един конвертор. После исках четвърти спътник... Сега със 80см мтелска антена и техен приемник гледам свободните канали от четири спътника. Отделно плащам за премиум пакет при близу, пак мтел (но това е друга тема). Антената и приемника ми седят само за свободните канали (от четири спътника). Тук имаше хора, които казваха, че е невъзможно, но се получи. И сега тази конфигурация ме устройва. Предвид, че не гледам телевизия, е така - за тръпката.

Малко като "кръгът на доверието" се получи. И клуб на "анонимните" някакви...

ПП: може да се помогне само при ясно формулиран въпрос. При общи такива, помага само четене...
Отговори с цитат
  #108  
Стар 17-04-2017
Друнклол Друнклол не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2017
Мнения: 40
Благодари: 10
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ето виждаш ли, и на теб си ти казвали, че няма как да стане! Ама си го направил нали? И аз ще го направя! Без забавяне на сигнала
Отговори с цитат
  #109  
Стар 17-04-2017
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,811
Благодари: 1,287
Получил благодарност:
4,812 пъти в 3,010 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Ето виждаш ли, и на теб си ти казвали, че няма как да стане! Ама си го направил нали? И аз ще го направя! Без забавяне на сигнала
Абе най-добре е модерацията да не те бави, ама пусто са много благи и ти търпят издевателствата над клавиатурата
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на yavor1 за този полезен пост
gentu (17-04-2017), vasilstf (18-04-2017), Виктор (18-04-2017), Дензел (18-04-2017)
  #110  
Стар 18-04-2017
Аватара на vasilstf
vasilstf vasilstf е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Мнения: 2,196
Благодари: 581
Получил благодарност:
784 пъти в 532 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Друнклол Вижте мненията
Ето виждаш ли, и на теб си ти казвали, че няма как да стане! Ама си го направил нали? И аз ще го направя! Без забавяне на сигнала
Между моето и твоето има светлинни години разлика. Освен ако не се правиш на идиот умишлено.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
абсолюнто, Въпроса, За, инсталиране, материята, на, незапознат, няколко, от, Сателитна, Чиния


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
няколко въпроса за мтел сат тв dvdrw ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА А1 ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 151 15-03-2019 22:59
Няколко въпроса за SKYBOX F3 пот ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия 3 26-05-2014 21:07
Няколко въпроса за DM 500HD moreg DREAMBOX 61 05-07-2012 19:13
Няколко въпроса от начинаещ. stormforce Въпроси и отговори 12 28-04-2011 23:26
Няколко въпроса за DM500s Георги Банков Уроци и съвети за начинаещи 14 04-10-2010 23:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.