The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 31-05-2022
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от рокера Вижте мненията
И така карам подред.

Astor - При мен от 38 dB нагоре намира, надолу не спира. Кажи ако ти е удобно при теб на колко dB минимум намира. Имам и други тунери в къщата които хващат станции и то с оригиналните кабелчета за антена прескачани от тоя, та дори и със смущения. Благодаря предварително.

ТКЗС - да тунера е мой, но не ми се ще да го човъркам преди да съм сигурен, че настройките не са точно такива. Относно въпроса ти, не мога да отговоря как се справя. Слушам FM в София.

CITRON - сложил съм вътрешна антена която засега се справя най добре от всичко, което досега съм ползвал преди. В бъдеще мисля да сложа външна.

Вас - съмнявам се, дори сега имам американска система с техния ток, ползвам го с конвертор 220/110 но с тунера няма грижи.

И определено тунера ми харесва. Вади чист и ясен звук. Слушам го на големи колони и усилвател.
Това със стандарта е за средни вълни...не е за теб. Голямата антена може да стане проблем ако няма филтри. На входа или на междинната. Можеш да ползваш усилвател външен. Не се мятай на дх решенията те са за тези дето са радиоактивни.
__________________
C:> GOTO NEXT LEVEL
Отговори с цитат
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
stgt550, technics, Някой, Тунер


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 3 (0 членове и 3 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Някой знае ли...? КСГ Въпроси и отговори 20 08-03-2016 11:13
Някой да е поръчвал ? Veskop Смарт карти 17 17-05-2012 20:49
Знаели някой.... thebullet ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 11 13-12-2010 14:04
Някой от Асеновград BOBIKAT Дъра-Бъра 2 03-11-2010 21:24


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.